KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13614185
nr 1361 4185
Gravyr
1700-tal. Motivet: 48x36 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:44:30
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
Gravyr
nr 1361 4185
Gravyr
1700-tal. Motivet: 48x36 cm
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 23 november 2020 |